همکاری سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو با تیم کن

سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو با مسئولان لوازم خانگی کن جهت حضور در پست مدیریت فنی این تیم به توافق رسید.

همکاری سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو با تیم کن

به گزارش خبرنگاران، طبق توافق مسئولان لوازم خانگی کن با مرتضی کریمی، سرمربی پیشین تیم ملی به عنوان مدیرفنی، این باشگاه را در هفدهمین دوره لیگ برتر تکواندو همراهی خواهد نمود.

محمدرضا چگینی، مدیرعامل باشگاه لوازم خانگی کن در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، ضمن تایید همکار مرتضی کریمی با این تیم گفت: کریمی از پیشکسوتان و مربیان ارزنده کشورمان است که کوله باری از تجربه حضور در میادین معتبر را دارد. قرار است او به عنوان مدیرفنی در کنار تیم مردان ما حضور داشته باشد.

وی در خصوص کادرفنی این تیم در بخش آقایان و بانوان بیان کرد: همچنان مانند فصل گذشته محمدرضا زوار سرمربی تیم ما خواهد بود وحید عبدالهی نیز به عنوان مربی زوار را همراهی خواهد نمود. در بخش بانوان اما تغییراتی داشتیم و قرار است ریحانه فولادی سرمربی تیم ما در لیگ سال جاری باشد.

مدیرعامل باشگاه لوازم خانگی کن در خصوص جذب بازیکن ملی پوش بیان کرد: در بخش بانوان موفق به جذب زهرا شیدایی، الهه شیدایی و زینب اسماعیلی شدیم و بازیکنان تیم های نوجوانان مانند مهلا مومن زاده، کوثر اساسه و زهرا علیزاده نیز همچنان در کنار ما خواهند بود. در بخش مردان امیرمحمد بخشی پدیده فصل گذشته تکواندو کشورمان همچنان با ما همکاری خواهد داشت.

چگینی تاکید نمود: در کنار بخشی، ابراهیم صفری را نیز به عنوان یکی از اعضای تیم ملی حفظ کردیم. سایر اعضای تیم ما نیز مانند فصل گذشته برخی اعضای تیم های نوجوانان هستند که در تونس موفق به قهرمانی دنیا شدند و قرار است در المپیک جوانان آرژانتین حضور داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "همکاری سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو با تیم کن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با همکاری سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو با تیم کن

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید