تبلیغ اعطای دو مدرک ایرانی و خارجی توسط مدارس واقعی نیست

به گزارش وبلاگ وردپرس، رئیس سازمان مراکز و مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی درباره این مدارس که ادعا می نمایند دو مدرک به دانش آموز اعطا می نمایند گفت: هیچ کدام از این تبلیغات صحت ندارد و مجوز برای مدارس غیر دولتی فقط برای فعالیت داخل کشور داده شده است.

تبلیغ اعطای دو مدرک ایرانی و خارجی توسط مدارس واقعی نیست

به گزارش گروه رسانه های وبلاگ وردپرس، در بین تمام مدارس متنوعی که امروز در کشورموجود می باشند بعضی از مدارس هم وجود دارند که در نوع خود فرد را شگفت زده می نمایند مدارسی که مدعی اند در با تحصیل در مدرسه آن ها همزمان از اول ابتدایی تا سرانجام دوره به دو زبان مسلط می گردد و علاوه بر مدرک آموزش و پرورش ایران مدرک آموزش و پرورش انگلستان را هم به شما اعطا می نماید و هر زمان که بخواهید می توانید در این کشور مشغول به تحصیل گردد و شگفت انگیز تر اینکه این مدارس مدعی هستند که از آموزش و پرورش کشور نیز مجوز دارند .

خبرنگار ما این موضوع را از رئیس مراکز و مدارس غیر دولتی جویا شد که وی در پاسخ گفت : این تبلیغات واقعی نیست

مجتبی زینی وند، رئیس سازمان مراکز و مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی درباره این مدارس که ادعا می نمایند دو مدرک به دانش آموز اعطا می نمایند گفت: هیچ کدام از این تبلیغات صحت ندارد و مجوز برای مدارس غیر دولتی فقط برای فعالیت داخل کشور داده شده است.

رئیس سازمان مراکز و مدارس غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی در ادامه با بیان اینکه هیچ مجوز نمایندگی خارج از کشور به این مدارس اعطا نمی گردد اضافه کرد: هیچ مجوزی به مدارسی که ادعا می نمایند دو مدرک یکی ایرانی و یکی خارجی به دانش آموز اعطا می نمایند نداده ایم.

زینی وند در ادامه تاکید نمود: این تبلیغات واقعی نیست و هیچ گزارشی از فعالیت این مدارس نداشته ایم و اگر مواردی وجود دارد مردم اطلاع رسانی نمایند .

رئیس سازمان مراکز و مدارس غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی با بیان اینکه وقتی مدرسه از ایران مجوز می گیرد یعنی فقط مجوز اعطای مدرک آموزش و پرورش ایران را دارد اضافه کرد: مدارس از وزارت آموزش و پرورش کشور مجوز می گیرند و قرار هم نیست هیچ نمایندگی برای مدارس خارج از کشور بپذیریم و اگر کسی ادعا کند خلاف واقع است .

منبع:میزان

،

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تبلیغ اعطای دو مدرک ایرانی و خارجی توسط مدارس واقعی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبلیغ اعطای دو مدرک ایرانی و خارجی توسط مدارس واقعی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید