شروع مذاکرات مکزیکی ها با کی روش

مذاکرات نمایندگان فدراسیون فوتبال مکزیک با کارلوس کی روش شروع گردیده است.

شروع مذاکرات مکزیکی ها با کی روش

به گزارش خبرنگاران، نشریه ال پایس اسپانیا گزارش داد؛ فدراسیون فوتبال مکزیک چشم به جذب کارلوس کی روش پرتغالی دارد که در دو دوره اخیر جام جهانی راهنمایی تیم ملی فوتبال ایران را برعهده داشته و یکی از گزینه هایی است که به خاطر تجربیات 10 سال اخیرش در تیم هایی همچون رئال مادرید و منچستریونایتد بیشتر از گزینه های دیگر مورد توجه سران فدراسیون فوتبال مکزیک قرار گرفته است.

پس از اینکه خوان کارلوس اوسوریو با انتها یافتن جام جهانی 2018 حاضر به تمدید قراردادش نشد و به همکاری اش با فدراسیون فوتبال مکزیک انتها داد، این فدراسیون اکنون به دنبال یافتن گزینه ای جدید برای سپردن راهنمایی ال تری به او است. هدف یون دلوئیسا، رئیس جدید فدراسیون فوتبال مکزیک تغییر نسل در تیم ملی این کشور است و از سرمربی جدید خواهد خواست تا این موضوع را برای دو دوره جام جهانی به خصوص جام جهانی 2026 که مکزیک به طور مشترک با آمریکا و کانادا میزبان آن خواهد بود، در نظر بگیرد.

سایت www.90min.com نیز گزارش داد؛ فدراسیون فوتبال مکزیک همچنان بر روی یافتن گزینه ای مناسب برای سرمربیگری ال تری کار می نماید و در حال حاضر نگاه آنها معطوف کسی گردیده که سابقه سرمربیگری کریستیانو رونالدو را دارد. این فدراسیون مذاکراتش را با کارلوس کی روش پرتغالی شروع نموده است، کسی که بدش نمی آید روی نیمکت ال تری بنشیند. کی روش می تواند روی نیمکت تیم ملی مکزیک در مسیر رسیدن به جام جهانی 2022 قطر بنشیند.

این سرمربی 65 ساله تجربه بالایی در رده ملی و باشگاهی دارد که در کارنامه وی سرمربیگری تیم های رئال مادرید، منچستریونایتد (مربیگری)، اسپورتینگ لیسبون، تیم ملی آفریقای جنوبی، تیم ملی پرتغال و تیم ملی ایران دیده می گردد. گفته می گردد کی روش شناخت زیادی از فوتبال مکزیک دارد و الگوی چندین سرمربی لیگ برتر مکزیک (لیگا ام ایکس) هم است.

مکزیک در تاریخ های 7 و 11 سپتامبر (16 و 20 شهریور) در دیدارهای دوستانه ای به مصاف اروگوئه و آمریکا خواهد رفت و به نظر می رسد که یک مربی موقت راهنمایی ال تری در این دو بازی را برعهده خواهد داشت.

به گزارش خبرنگاران، قرارداد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال ایران در انتها ماه گذشته میلادی به انتها رسید و این سرمربی پرتغالی هنوز قراردادش را با این فدراسیون تمدید ننموده، هرچند مسئولان ورزش ایران از جمله مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال از ماندن کی روش روی نیمکت تیم ملی تا جام ملت های آسیا 2019 اطمینان کامل دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شروع مذاکرات مکزیکی ها با کی روش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با شروع مذاکرات مکزیکی ها با کی روش

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید