اعتراض آلگری به اخراج رونالدو

سرمربی یوونتوس از پیروزی برابر والنسیا خوشحال است اما به اخراج رونالدو اعتراض دارد.

اعتراض آلگری به اخراج رونالدو

به گزارش خبرنگاران و به نقل از اسکای اسپورت، یوونتوس در یکی از دیدارهای حساس هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در اسپانیا به مصاف والنسیا رفت و توانست با دو گل به پیروزی برسد.

نکته جالب و عجیب این بازی اخراج کریستیانو رونالدو در همان نیمه نخست بود. این بازیکن پرتغالی به خاطر برخورد با مدافع والنسیا با کارت قرمز داور از بازی اخراج شد تا برای نخستین بار در دوران بازیگری خود از بازی اخراج گردد.

ماسیمیلیانو آلگری بعد از بازی گفت: طبیعی است که از عملکرد بازیکنانم و این پیروزی خارج از خانه ای که به دست آوردیم خوشحال باشم. تا قبل از اخراج رونالدو فرصت های زیادی را روی دروازه حریف خلق کردیم و بازی را در دست داشتیم. بعد از آن که رونالدو اخراج شد حریف در خانه خود و با حمایت تماشاگرانش به بازی هجومی روی آورد با این حال اجازه ندادیم تا دروازه ما تهدید جدی گردد.

او ادامه داد: ما در استادیوم سخت و برابر فشار زیادی که طرفداران والنسیا وارد کردند توانستیم تمرکز خود را حفظ کنیم. یوونتوس بازیکنان حرفه یی در اختیار دارد و به خوبی می دانند که در چنین شرایطی چگونه عمل کند. بدون یک بازیکن توانستیم عملکرد خوبی از خود نشان دهیم و با دو گل به پیروزی برسیم و این نشان می دهد که عملکرد خوبی از خود نشان دادیم.

آلگری درباره کارت قرمز رونالدو گفت: براین باور هستم که کارت قرمز اشتباه بود. لیگ قهرمانان اروپا هم به VAR احتیاج دارد. بازی کردن در لیگ قهرمانان اروپا با 10 بازیکن آن هم به خاطر چنین چیزی ناامید کننده است. ما با خطر روبرو شدیم اما در نهایت بازنده نشدیم.

آلگری در خاتمه درباره برناردسکی گفت: او در یوونتوس بسیار پخته گردیده است و شایسته بازی کردن است. خوشحالم که چنین بازیکنانی در اختیار دارم. همه در وضعیت خوبی قرار دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعتراض آلگری به اخراج رونالدو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض آلگری به اخراج رونالدو"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید