داود فنایی: فشردگی مسابقات برای تیم های پرطرفدار هم باشد، امیدوارم گلرهای شایسته ایران لژیونر شوند

داود فنایی، مربی دروازه بان های تیم فوتبال پدیده شهرخودرو گفت: فوتبال ایران گلرهای شایسته ای دارد که امیدوارم لژیونر شدن را تجربه نمایند.

داود فنایی: فشردگی مسابقات برای تیم های پرطرفدار هم باشد، امیدوارم گلرهای شایسته ایران لژیونر شوند

داود فنایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، با اشاره به شکست تیمش برابر پرسپولیس در جام حذفی گفت: پرسپولیس تیم پرقدرتی است، ولی بچه های ما در استادیوم آزادی خوب جنگیدند. به هرحال در ضربات پنالتی همه چیز 50-50 است و در نهایت پرسپولیس برد و به نیمه نهایی رفت. ما این بازی را فراموش کردیم و حالا به بازی روز آدینه برابر سپیدرود فکر می کنیم.

وی که سابقه بازی در پرسپولیس را هم دارد، در خصوص اینکه آیا علیرضا بیرانوند را بهترین دروازه بان ایران می داند یا خیر، گفت: بیرانوند در جام جهانی و جام ملت ها نشان داد که در سطح بالایی واقع شده است. در این سال ها با گلرهایی مثل اخباری، نیازمند، مظاهری و ... کار کردم که آنها هم کیفیت خوب خودشان را نشان دادند. فوتبال ایران گلرهای شایسته ای دارد که امیدوارم لژیونر شدن را تجربه نمایند. همواره رقابت بین دروازه بان ها وجود دارد و هر گلری غفلت کند جا می ماند.

مربی دروازه بان های تیم پدیده شهرخودرو با اشاره به اعتراض سرمربی و مالک این باشگاه در خصوص فشردگی مسابقات بیان کرد: ما اگر حرف بزنیم یا اعتراض کنیم، شاید بعضی بخواهند فرافکنی نمایند. یادم می آید که بازی استقلال و پدیده را به تعویق انداختند، آنهم بدون موافقت ما. اگر قرار است چنین تصمیم هایی گرفته گردد، بهتر است عدالت برقرار گردد. امیدوارم فشردگی مسابقات برای تیم های پرطرفدار هم باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "داود فنایی: فشردگی مسابقات برای تیم های پرطرفدار هم باشد، امیدوارم گلرهای شایسته ایران لژیونر شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داود فنایی: فشردگی مسابقات برای تیم های پرطرفدار هم باشد، امیدوارم گلرهای شایسته ایران لژیونر شوند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید