عکس ، اعتراض شدید فرهاد مجیدی به صداو سیما

به گزارش وبلاگ وردپرس، سرمربی استقلال با انتشار پستی در اینستاگرام نسبت به یکی از آیتم های برنامه نوروز فوتبالی واکنش نشان داد.

عکس ، اعتراض شدید فرهاد مجیدی به صداو سیما

به گزارش وبلاگ وردپرس به نقل از ورزش سه، روز پنج شنبه در یکی از آیتم های برنامه نوروز فوتبالی که در ایام عید از شبکه ورزش پخش می شد توضیحاتی درخصوص یکی از مؤسسان و مدیران پیروز این باشگاه ارائه شد، که واکنش شدید هواداران و جمعی از پیشکسوتان استقلال همراه داشت. در جدیدترین واکنش نسبت به این برنامه، فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با اعلام اینکه یکی از سختی های دوران قرنطینه تماشای برنامه نوروز فوتبالی است پستی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام منتشر کرد و به شدت نسبت به این بی توجهی اعتراض خود را ابراز کرد.

  • عکس | فرهاد مجیدی به جای سیدجلال اسطوره فوتبال ایران شد

وی در این خصوص نوشت:

متأسفانه یکی از سختی های دوران قرنطینه تماشای برنامه نوروز فوتبالی است. بی دقت، نابلد و دارای مجریان آماتور، اگر در خصوص قدمت استقلال و تاریخ باشگاه استقلال چیزی نمی دانید، هیچ ضرورتی ندارد که درباره اش بنویسید و برنامه بسازید. چیزی که پخش شد بسیار بی ارزش، بدون سند و همراه با جهالت و نادانستگی بود و البته اهانت به تاریخ پرافتخار یک باشگاه عظیم و مردمی؛ گرچه طبق معمول خطاها همواره درباره استقلال رخ می دهد. تصحیح و پوزش، حداقل توقعی است که انتظارش را داریم.

منبع: همشهری آنلاین

به "عکس ، اعتراض شدید فرهاد مجیدی به صداو سیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، اعتراض شدید فرهاد مجیدی به صداو سیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید