اخبار صنعت

نساجی، محله برو بیا ، نکونام دوباره خداحافظی کرد!

این بار انگار نکونام تصمیمش را گرفته: این تصمیم من قطعی و برگشت ناپذیر است و برای تیم دوست داشتنی نساجی در ادامه فصل آرزوی موفقیت می کنم.

30 اردیبهشت 1398

ایران بنایی بر افراط گرایی ندارد، سیاست ما تنش زدایی و جلوگیری از گسترش بحران است

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران بنایی بر افراطی گری ندارد و سیاست ما کماکان تنش زدایی و جلوگیری از تصاعد یا گسترش بحران است.

27 اردیبهشت 1398

سازمان کلیدی، نیازمند تصمیمات کلیدی!

در سازمان تامین اجتماعی که بزرگترین سازمان بیمه گر اجتماعی کشور با پوشش قریب به نیمی از جمعیت کشور است، پس از درگذشت ناگهانی دکتر سیدتقی نوربخش مدیرعامل سابق و انتصاب انوشیروان محسنی بندپی به عنوان سرپرست این سازمان، هرچند امیدهایی اولیه برای تداوم...

20 اردیبهشت 1398

عملیات آبخیزداری در حفاظت از آب و خاک نقش مهمی دارد

به گزارش خبرنگاران، شامگاه چهارشنبه مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان به همراه فرماندار قروه از طرح های آبخیزداری منابع طبیعی شهرستان قروه بازدید کردند.

20 اردیبهشت 1398

قوانین بین المللی، فراموش شده در باشگاه استقلال

اینگونه تفسیر قانون چندان خوب نیست که فقط برای حمله به سازمان لیگ و پرسپولیس ارجاع به دادگاه CAS را مطرح می نمایند ولی دیگر قوانین را شرح نمی دهند! آیا صحبت های مهدی رحمتی یک تلنگر نیست؟

7 اردیبهشت 1398

توقف صادرات بیش از 50 هزار تن روی دپو شده!

رئیس هیات مدیره انجمن صادرکنندگان سرب و روی از توقف صادرات سرب و روی در چهار ماه گذشته اطلاع داد و علت آن را تصمیم دولت مبنی بر تامین بازار داخل بیان کرد؛ در حالی که به گفته وی، مصرف داخل این محصول در حدود 20 درصد از کل فراوری سرب و روی کشور است.

19 فروردین 1398

توسعه شبکه ریلی کشور دنبال نشده است

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا رضایی پنجشنبه در آیین شروع عملیات اجرایی قطعه اول بم- جیرفت بیان داشت: برای این پروژه زحمات زیادی کشیده شده و نمایندگان بسیار کوشش کردند که نتیجه آن کلنگ زنی این پروژه شده است.

16 فروردین 1398

جهانگیری: هدیه داده شده به ورزشکاران و مردم اهواز قابل تقدیر است

به گزارش خبرنگاران ، اسحاق جهانگیری در حاشیه افتتاح استادیوم فولاد خوزستان خطاب به مسئولان این کارخانه، گفت:هدیه ای که به ورزشکاران و مردم اهواز دادید قابل تقدیر است و مجموعه هایی مثل فولاد خوزستان نمی تواند نسبت به محیط اطراف خودشان بی تفاوت باشد....

12 فروردین 1398

دلیل تاخیر در اعطای یاری جبرانی و بسته غذایی چیست؟

یک کارشناس مسایل اقتصادی با انتقاد از تاخیر در توزیع سبد حمایت غذایی و پرداخت یاری های جبرانی، پیشنهاد افزایش مجدد حقوق کارکنان تا پیش از انتها سال جاری را عنوان کرد.

1 فروردین 1398

برای تاسیس گلخانه در ری عوارضی توسط شهرداری دریافت نمی گردد

به گزارش خبرنگاران، راهنمایی الله جمالی پور ظهر پنج شنبه در مراسم تودیع و معارفه بخشدار قلعه نو طی سخنانی گفت: ساخت و سازهای غیرمجاز در بخش قلعه نو به مشکل جدی تبدیل شده است و با توجه به اینکه جهاد کشاورزی متولی امر ساخت وسازهای غیرمجاز است ضروری است...

22 اسفند 1397

ظرفیت فراوری انواع آبزیان در قم یک هزار تن افزایش یافت

به گزارش خبرنگاران به نقل از جهاد کشاورزی قم، محمد رضا طاهری گفت: در راستای تقویت بخش آبزی پروری استان قم، سازمان جهاد کشاورزی جهت توسعه مزارع پرورش ماهی و مکانیزاسیون استخرها، یاری های فنی و اعتباری اعطا می کند.

10 اسفند 1397

آزادسازی دو محکوم مالی توسط فوتبالیست تبریزی

یک فوتبالیست تبریزی، دو محکوم مالی و جرایم غیرعمد را آزاد کرد.

4 اسفند 1397

آمریکا به دنبال یافتن نفت جایگزین برای خریداران از ایران است

به گزارش خبرنگاران، جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید بار دیگر ادعاهای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در خصوص اعمال تحریم های شدید علیه ایران را تکرار کرد.

16 بهمن 1397

افزایش 10 درصدی قیمت دارو، واردات با ارز 4200 تومانی است

به گزارش خبرنگاران، قباد محمدی امروز چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به شرایط سخت اقتصادی حاکم بر جامعه، گفت: در شرایطی که برخی قدرت های زورگو کوشش می نمایند مسائلی را برای مردم به وجود بیاورند، مسئولین می توانند با برنامه ریزی دقیق آسیب...

15 بهمن 1397

ترکیدگی خط لوله بنزین در سوادکوه مهار شد

سعید یزدانی در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به ترکیدگی خط لوله بنزین در محدوده این شهرستان گفت: این حادثه شب گذشته با حضور نیروهای شرکت نفت، آتش نشانی و نیروهای امدادی مهار گردیده است.

8 بهمن 1397

مدیریت شهری برای توسعه ویژه خیابان اکباتان همدان برنامه ریزی کند

به گزارش خبرنگاران، حمیدرضا حاجی بابایی شامگاه چهارشنبه در دیدار بازاریان خیابان اکباتان همدان گفت: این خیابان از بافت های قدیمی شهراست و مسئولین باید برای توسعه آن، به صورت ویژه برنامه ریزی نمایند.

5 بهمن 1397

کشت GAP را به گلخانه ها توسعه می دهیم

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با اشاره به توسعه کشت GAP در گلخانه ها در آینده، گفت: کشتGAP موجب بهره وری بهتر، مصرف بهینه آب، کود و سموم در زمان مناسب می گردد.

2 آذر 1397

با استقبال مسئولان استانی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری وارد استان فارس شد

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری وارد استان فارس شد.

10 مهر 1397

کی روش تا انتها جام ملت های آسیا در تیم ملی، مذاکرات ادامه دارد

مهدی تاج در مصاحبه با خبرنگاران، ضمن اشاره به قرارداد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال، اعلام کرد: وی با ایران تا سرانجام مسابقات جام ملت های آسیا قرارداد دارد و برای ادامه کار نیز با او مذاکرات انجام گردیده است.

24 شهریور 1397