سلامتی و پزشکی

برگزاری جشنواره هنری هفته پژوهش وفناوری از سوی دبیرخانه شورای عتف

همزمان با هفته ملی پژوهش و فناوری، جشنواره هنری هفته پژوهش وفناوری با موضوع فرصت ها و چالش های ملی از سوی دبیرخانه شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف) برگزار می گردد.

27 بهمن 1397

فعالیت 350 مرکز بهداشت در کرمانشاه

دکترشکیبا در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه چیزی به نام خانه های بهداشت متروکه درسراسر استان نداریم گفت: خانه های بهداشت یا مورد استفاده است یا برای استفاده از آنها برنامه هایی تدارک دیده گردیده است.

21 بهمن 1397

افزایش 10 درصدی قیمت دارو، واردات با ارز 4200 تومانی است

به گزارش خبرنگاران، قباد محمدی امروز چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به شرایط سخت اقتصادی حاکم بر جامعه، گفت: در شرایطی که برخی قدرت های زورگو کوشش می نمایند مسائلی را برای مردم به وجود بیاورند، مسئولین می توانند با برنامه ریزی دقیق آسیب...

15 بهمن 1397

کرمانی مقدم: چرا داوران باید سرباز باشگاه های نظامی باشند؟، داور و کمکش هر بلایی خواستند سر تیم ما آوردند

مرتضی کرمانی مقدم، مربی تیم فوتبال استقلال جنوب از تیم داوری دیدار با مقاومت تهران در جام حذفی انتقاد کرد.

16 دی 1397

کاهش 35 درصدی هزینه های سلامت با اجرای طرح مراقبت در منزل

معاون پرستاری وزیر بهداشت با بیان اینکه بیماری های مزمن و غیرواگیر احتیاج به مراقبت های طولانی مدت دارند، گفت: اجرای طرح مراقبت در منزل تا 35 درصد هزینه های سلامت را کاهش می دهد.

30 آذر 1397

کشت GAP را به گلخانه ها توسعه می دهیم

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با اشاره به توسعه کشت GAP در گلخانه ها در آینده، گفت: کشتGAP موجب بهره وری بهتر، مصرف بهینه آب، کود و سموم در زمان مناسب می گردد.

2 آذر 1397

آپنه خواب ریسک ابتلا به نقرس را افزایش می دهد

به گزارش خبرنگاران، محققان دانشگاه کیل انگلستان داده های مربوط به حدود 16 هزار فرد مبتلا به آپنه خواب و بیش از 63 هزار فرد بدون این عارضه را که به طورمیانگین حدود 6 سال تحت نظر بودند، آنالیز کردند.

23 آبان 1397

7 مصدوم و یک فوتی در برخورد 2 دستگاه پراید در سوسنگرد

شهریار میرخشتی در مصاحبه با خبرنگاران اظهار کرد: بامداد امروز دو دستگاه خودروی سواری پراید در ورودی سوسنگرد از هویزه با هم برخورد کردند.

6 آبان 1397

سلامتی هافبک پرسپولیس توسط پزشک تایید شد

به گزارش خبرنگاران، دکتر حقیقت، پزشک تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت کمال کامیابی نیا در کمال سلامت و آمادگی واقع شده است و آماده بازی فردا برابر الدحیل است.

4 آبان 1397

کی روش تا انتها جام ملت های آسیا در تیم ملی، مذاکرات ادامه دارد

مهدی تاج در مصاحبه با خبرنگاران، ضمن اشاره به قرارداد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال، اعلام کرد: وی با ایران تا سرانجام مسابقات جام ملت های آسیا قرارداد دارد و برای ادامه کار نیز با او مذاکرات انجام گردیده است.

24 شهریور 1397

اردوی بانوان کشتی گیر برای حضور در رقابت های جهانی

به گزارش خبرنگاران، چهارمین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی کلاسیک بانوان روزهای 3 تا 12 شهریورماه در شهر مشهد و اردوی تیم ملی آلیش بانوان برای حضور در رقابت های جهانی روزهای 30 مرداد تا 8 شهریورماه در شهر اراک استان مرکزی برگزار خواهد شد.

24 شهریور 1397

آریتا فرانکلین بر پرده بزرگ، سرنوشت دو فیلم او چه می گردد؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورایتی، زنی که چند دهه لقب ملکه سول را یدک می کشید هرگز ملکه پرده بزرگ نبود و نقش آفرینی های آریتا فرانکلین محدود به حضورش در فیلم برادران بلوز و دنباله آن و اپیزودی از سریال اتاق 222 می شد اما حالا پس از مرگ، او ممکن است تبدیل...

23 شهریور 1397